مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
19 تیر 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرماندار همدان تاکيد کرد:
 • لزوم ارزيابي کيفيت آموزشي در همدان/ اول مهر، غافلگير نشويم
 • معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرماندار همدان تاکيد کرد:

   لزوم ارزيابي کيفيت آموزشي در همدان/ اول مهر، غافلگير نشويم

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرماندار همدان خطاب به اعضاي شوراي آموزش و پرورش شهرستان همدان گفت: نبايد طوري رفتار کنيم که اول مهرماه، غافلگير شويم؛ ارزيابي برنامه شاد در راستاي اثرگذاري بر دانش آموزان و هم چنين بررسي ميزان کيفيت آموزشي دانش آموزان مان قدم برداريم.

  محمدرضا پيرودين در شوراي آموزش و پرورش شهرستان همدان با اشاره به اين که تامين نيروي انساني به ويژه در بخش آموزش و پرورش يکي از موارد حائز اهميت است، عنوان کرد: در اين مسير با چالش هايي روبرو هستيم و حال نقش شوراي آموزش و پرورش چيست؟

  وي با تاکيد بر اين که اين شورا ظرفيت قانوني دارد و بايستي در بحث سياست گذاري و برنامه ريزي گام بردارد، گفت: نبايد بگذاريم با کمبود معلم در مدارس روبرو شويم از سويي، نبايد اين محدوديت موجب شود که کيفيت آموزشي تحت تاثير قرار بگيرد

  .

  معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي فرماندار همدان با اشاره به اين موضوع ادامه داد: هم اکنون با محدوديت منابع و اعتبارات روبرو هستيم، بدين سان مديران نواحي آموزش و پرورش در شهرستان همدان بايستي اولويت بندي نيازهاي خود را تهيه و بر اساس آن پيش روند.

  اين مقام مسئول در خصوص روپوش دانش آموزان نيز گفت: رنگ و دوخت اي روپوش ها در سال جاي نبايد تغيير کند و نبايد خانواده ها را مجبور به خريد و تهيه روپوش جديد کرد.

  پيرودين با بيان اين که در برنامه شاد شاهد محتواسازي براي دانش آموزان بوديم، گفت: بخشي از مباحث تربيتي و پرورشي با خانواده است بدين سان نياز است تا محتواها در برنامه شاد طوري تهيه شوند که بتوان در اين زمينه ها، با خانواده ها نيز در ارتباط بود.

  وي در تشريح اين موضوع از هفته جهاني موادمخدر (از تاريخ 30 خردادماه تا 5 تيرماه) ياد کرد و گفت: برنامه شاد فرصتي مناسب براي ارتباط گيري و آگاه سازي خانواده ها در اين زمينه است، از سويي مي توان با تقويت باورهاي ديني در اين زمينه نيز ورود کرد.

  معان فرماندار همدان خطاب به اعضاي شوراي آموزش و پرورش شهرستان همدان گفت: نبايد طوري رفتار کنيم که اول مهرماه، غافلگير شويم، بايستي در خصوص پوشش اينترنتي مدارس، کمبودهاي دانش آموزان و دسترسي آن ها به برنامه شاد برنامه ريزي کنيم و همچنين ارزيابي برنامه شاد در راستاي اثرگذاري بر دانش آموزان و هم چنين بررسي ميزان کيفيت آموزشي دانش آموزان مان قدم برداريم تا بتوانيم زيرساخت هاي مورد نياز براي سال تحصيلي جديد را احصا و آن ها را مهيّا سازيم و در صورت نياز پيگير اعتبارات ملي در اين زمينه شويم.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 51
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.