مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
14 مرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان همدان:
 • دستگاه هاي اجرايي، نيازهاي آموزشي شان را به فني و حرفه اي اعلام کنند
 • رئيس مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان همدان:

  دستگاه هاي اجرايي، نيازهاي آموزشي شان را به فني و حرفه اي اعلام کنند

  رييس مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان همدان در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري به تشريح اقدامات مربوط به مهارت آموزي افراد جوياي کار پرداخت و گفت: در سطح شهرستان همدان سال گذشته بالغ بر9 هزار و 850 نفر در زمينه هاي خدمات، صنعت، کشاورزي و فرهنگ و هنر در بخش دولتي فني و حرفه اي آموزش ديده اند که بخش صنعت بيشترين اين آموزش ها را به خود اختصاص داده است.

  .

  عزت اله گمار با بيان اين که در سطح شهرستان همدان تعداد 140 آموزشگاه آزاد در زمينه فني و حرفه اي فعال است، گفت: سال گذشته تعداد 11 هزار و 735 نفر در اين آموزشگاه ها تحت آموزش قرار گرفته اند که بيشترين اين آموزش ها مربوط به بخش خدمات بوده است.

  وي با اشاره به اين که در مجموع، واحد برادران، بيشتر آموزش ها در زمينه صنعت و در واحد خواهران بيشتر آموزش ها در بخش خدمات بوده است، گفت: سعي شده است تا به صورت تصادفي افرادي که آموزش ديده اند را انتخاب و وضعيت اشتغال آن ها در ادامه اين آموزش ها را بررسي نماييم بدين ترتيب مشخص شد که حدود 50 درصد افراد آموزش ديده، شاغل شده اند.

  رييس مرکز آموزش فني و حرفه اي شهرستان همدان با تاکيد بر لزوم همکاري ادارات و دستگاه هاي اجرايي در راستاي ارائه تقاضاهاي خود، عنوان کرد: براي نيازسنجي و در ادامه ارائه آموزش و مهارت هايي در راستاتي آن از ادارات و دستگاه هاي مربوطه خواسته ايم که نيازهايشان را به ما اعلام کنند که تاکنون تنها اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي شهرستان همدان اين اقدام را انجام داده است.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 121
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.