مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
14 مرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي شهرستان همدان اعلام کرد:
 • تحقق 113درصدي تعهد اشتغال شهرستان همدان در فصل بهار
 • رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي شهرستان همدان اعلام کرد:

   تحقق 113 درصدي تعهد اشتغال شهرستان همدان در فصل بهار

   رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي شهرستان همدان با بيان اين که ميزان تحقق سه ماهه سال جاري در زمينه اشتغال در شهرستان همدان برابر 113 درصد است، عنوان کرد: ميزان تعهد اشتغال در اين شهرستان يک هزار و 574 مورد بوده است که در سه ماهه نخست امسال براي يک هزار و 772 نفر اشتغال ايجاد شده است.

  رحيم شعبانلو در کارگروه اشتغال و سرمايه گذاري شهرستان همدان که امروز در سالن جلسات فرمانداري همدان برگزار شد، با بيان اين که ميزان تحقق سه ماهه سال جاري در زمينه اشتغال در شهرستان همدان برابر 113 درصد است، عنوان کرد: ميزان تعهد اشتغال در اين شهرستان يک هزار و 574 مورد بوده است که در سه ماهه نخست امسال براي يک هزار و 772 نفر اشتغال ايجاد شده است

  .

  وي در اين راستا، با بيان اين که طبق گزارش هاي ارائه شده از سوي تامين اجتماعي، در سه ماهه نخست سال جاري، تعداد يک هزار و 377 مورد بيمه شده در شهرستان همدان داشته ايم، تشريح کرد: در سه ماهه نخست سال جاري، 744 مورد بيمه اجباري و 633 مورد در زمينه روستايي در شهرستان همدان بيمه شده داشته ايم.

  رئيس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعي شهرستان همدان با تاکيد بر اين که بالغ بر 85 درصد مشاغل ايجاد شده شهر همدان در سه ماهه نخست امسال بيمه شده اند، گفت: تسهيلات درنظر گرفته شده براي استان همدان در خصوص حمايت از مشاغل و بنگاه هاي آسيب ديده بر اثر کرونا، بالغ بر 804 ميليارد تومان است.

  وي با اشاره به اين که در استان همدان 33 هزار و 486 مورد مشمول اين تسهيلات هستند، گفت: از اين تعداد 4 هزار و 89 مورد به بانک هاي عامل معرفي شده است.

  شعبانلو با بيان اين که 11 هزار و 837 بنگاه در شهرستان همدان مشمول دريافت اين تسهيلات اند، ادامه داد: اکنون از اين تعداد يک هزار و 365 فقره پرونده در سامانه تسهيلات کرونا در شهرستان همدان ثبت شده که مبلغ درخواستي تسهيلات آن ها بالغ بر 257 ميليارد ريال است.

  وي با اشاره به اين که از اين تعداد يک هزار و 347 پرونده به بانک ها ارسال شده است، گفت: مبلغ درخواستي تسهيلات اين پرونده ها بالغ بر 227 ميليارد ريال است که 17 فقره بالغ بر 30 ميليارد ريال هنوز به بانک هاي عامل معرفي نشده اند.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 123
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.