مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
14 مرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي :
 • حدود 50 پروژه ملي در همدان در حال اجراست / امروز همدان يک انقلاب فناوري در حال شکل گيري است
 • نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي :

  حدود 50 پروژه ملي در همدان در حال اجراست / امروز همدان يک انقلاب فناوري در حال شکل گيري است

  دکتر حاج بابايي در کميته برنامه ريزي شهرستان همدان گفت : حدود 50 پروژه ملي در همدان داريم که بايد کمک کنيم و مديران ذيربط دستگاههاي اجرايي پيگير باشند تا به سرانجام برسد.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي با بيان اينکه افزايش رضايتمندي مردم بايد هدف همه مديران باشد افزود : همه ما مسئوليت سنگيني برعهدا داريم که اگر در دوران مسئوليت عادي کار کنيم گناهکاريم.

  وي با اشاره به اينکه راه آهن همدان ملاير و همدان سنندج بايد هر چه سريعتر به بهره برداري برسد يادآور شد : راههاي اصلي همدان به استانهاي مجاور از وضعيت مطلوبي برخوردار است و محور همدان به استان مرکزي از طريق قهاوند نيز در حال اجراست که مسير همدان را به قم کاهش مي دهد.

  وي با بيان اينکه ارتقائ چند راه فرعي از جمله محورهاي سياه کمر به راهجرد و محورهاي گردشگري امامزاده محسن، سد اکباتان و ابرو در حال پيگيري و انجام است افزود : مطالعات قطار شهري همدان نيز بسرعت در حال انجام است و در آينده نزديک عمليات اجرايي آن آغاز خواهد شد.

  حاج بابايي با بيان اينکه امروز همدان يک انقلاب فناوري در حال شکل گيري است اظهار کرد : با فعاليت دانشگاه صنعتي، پارک علم و فناوري و منطقه مبتني بر فناوريهاي برتر شاهد پيشرفت قابل توجه شرکتهاي دانش بنيان و فراهم بودن زمينه کار براي جوانان نخبه هستيم.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي از بهره برداري پتروشيمي هکمتانه در مهرماه سالجاري خبرداد و اضافه کرد : همزمان دو موزه در حال ساخت داريم که با جذب اعتبارات ملي بايد اين موزه ها هم هر چه سريعتر تکميل و به بهره برداري برسد.

  وي احداث بيمارستان هزار تخت خوابي در همدان را فرصتي کم نظير براي استان دانست و گفت :  گاوداري 6 هزار راسي نيز با سرمايه گذاري 300 ميليارد توماني شستا در همدان در حال تاسيس است.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 103
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.