مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
14 مرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان خبر داد :
 • 60 ميليارد تومان اعتبار براي 256 طرح در شهرستان همدان توزيع شد
 • فرماندار همدان خبر داد :

  60 ميليارد تومان اعتبار براي 256 طرح در شهرستان همدان توزيع شد

  حسين افشاري در کميته برنامه ريزي شهرستان همدان از اختصاص 59 ميليارد و 200 ميليون تومان اعتبار استاني به دستگاههاي اجرايي براي تکميل و اجراي 256 طرح در سطح شهرستان همدان خبر داد.

  فرماندار شهرستان همدان گفت : 142 ميليارد و يکصد ميليون تومان اعتبار براي 268 طرح در اعتبارات سال جاري براي تکميل و اجراي طرحها و پروژه هاي سطح شهرستان از 5 محل پيش بيني و ابلاغ شده است.

  وي افزود : از اين ميزان  59 ميليارد و 200 ميليون تومان اعتبارات ابلاغ شده از منابع استاني است که شامل 27 ميليارد و 283 ميليون تومان اعتبار تملک دارييها،1.5 ميليارد تومان از محل سه درصد نفت و گاز و 30 ميليارد و 414 ميليون تومان اعتبار متوازن مي باشد.

  افشاري با بيان اينکه الزامات قانوني بودجه در توزيع اعتبارات مد نظر قرار گرفته است تصريح کرد : رويکرد ما در توزيع اعتبارات اولويت دادن به طرحهاي مردم محور بوده است که از پيشرفت فيزيکي بيشتري برخوردار بوده تا سريعتر به بهره برداري برسد.

  وي افزود : از محل منابع ماليات بر ارزش افزوده نيز حدود 13 ميليارد تومان اعتبار ابلاغ شده که 12 ميليارد و 908 ميليون تومان مربوط به ورزشهاي همگاني و يک ميليارد و 76 ميليون تومان مربوط به ورزش دانش آموزي است.

  فرماندار همدان : در جابجايي اعتبارات بين فصول تعيين شده محدوديت قانوني داريم و مديران بايد پيگير تخصيص اعتبارات و اجراي سريعتر پروژهاي مربوطه باشند.

  وي با اشاره به اين که ميزان تحقق تعهد اشتغال در شهرستان همدان طي سه ماهه سال جاري 113 درصد بوده است، عنوان کرد: ميزان تعهد اشتغال شهرستان در سال جاري يک هزار و 574 مورد پيش بيني شده است که در سه ماهه نخست امسال براي يک هزار و 772 نفر اشتغال ايجاد شده است.

  افشاري با بيان اينکه از اين تعداد يک هزار و 350 نفر بيمه شده اجباري جديد هستند افزود : در اين راستا دستگاههاي اجرايي زمينه اشتغالزايي را براي ورود و فعاليت بخش خصوصي فراهم نموده اند و در شهرستان همدان ايجاد مشاغل پايدار را هدفگذاري کرديم.

  وي افزود : 43 هزار دانشجو در مراکز آموزش عالي مرکز استان تحصيل مي کنند که در کنار هياتهاي علمي و اساتيد دانشگاه يک ظرفيت قابل توجه در همدان است.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 104
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.