مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
30 شهریور 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان خبر داد :
 • اجراي 120 عنوان برنامه شاخص به مناسبت چهلمين سال بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مرکز استان
 •  

  فرماندار همدان خبر داد :

  اجراي 120 عنوان برنامه شاخص به مناسبت چهلمين سال بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مرکز استان

  در جلسه شوراي هماهنگي حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس شهرستان همدان که به رياست فرماندار همدان و با حضور مدير کل بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس احکام مسئوليت کميته هاي 7 گانه و شوراي فرعي بخشهاي تابعه شهرستان به مسئولان ذيربط اهدا شد.

  فرماندار شهرستان همدان در اين جلسه از اجراي 120 عنوان برنامه شاخص به مناسبت چهلمين سال بزرگداشت هفته دفاع مقدس در مرکز استان خبر داد و گفت : در ذيل هر عنوان از برنامه هاي اعلام شده چندين برنامه پيش بيني شده که منجر به اجراي صدها برنامه مردمي در سطح مدارس،محلات،مساجد، صدا و سيماي مرکز همدان و فضاهاي مجازي خواهد شد.

  حسين افشاري با تاکيد بر ضرورت مقابله با جريان تحريف و توجه به اهميت و جايگاه ولايت تصريح کرد : در مواجهه با انتقادات و در مقام پاسخگويي به افکار عمومي هيچگاه نبايد از جايگاه ولايت فقيه و رهبري براي توجيه رفتار خودمان استفاده کنيم.

  وي با بيان اينکه ساختار سازي پيش نياز گفتمان سازي است افزود : گفتمان ايثار و شهادت بعنوان يک الگوي برجسته از دوران دفاع مقدس پيش روي ماست و شهدا عملا به نداي ولي فقيه و رهبري لبيک گفتند و در اين راه جانفشاني کردند.

  سردار ظفري در جلسه شوراي هماهنگي حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس شهرستان همدان با بيان اينکه در برنامه هاي مطرح شده شاهد نوآوري بوديم که جاي اميدواري دارد اظهار کرد: فرمانداري همدان بعنوان مرکز استان در اين راستا الگوي ديگر بخشها و فعاليتها است.

  مدير کل بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان همدان افزود : دوران حکومت انقلاب اسلامي ايران فرصتي براي معرفي اسلام،تلاش در جهت پايان دوران غيبت حضرت وليعصر(عج) و به ياري خدا زمينه سازي ظهور است.

  وي با اشاره به لزوم مردمي بودن و رسوخ برنامه هاي بزرگداشت دفاع مقدس در آحاد مردم جامعه يادآور شد: دفاع مقدس جنبه جهاد و مردمي داشت و اين ويژگي دفاع مقدس را از جنگ که کار ارتشهاي دنياست مجزا کرده است.

  مدير کل بنياد حفظ آثار و نشر ارزشهاي دفاع مقدس استان همدان تاکيد کرد : امروز در جامعه ما فاصله هايي ايجاد شده که بيش از هر زمان نياز به وحدت، انسجام و باهم بودن از جنس دوران دفاع مقدس داريم.

  وي با بيان اينکه رسالت ما فراتر از نگاه هاي سليقه اي است افزود : مردم را نبايد رها کنيم و همواره بايد به پيشکسوتان دفاع مقدس بعنوان سرمايه هاي نمادين جامعه توجه کنيم.

  برگزاري نمايشگاه دفاع مقدس در باغ موزه دفاع مقدس، برنامه 40 بزرگداشت شهيد در 40 محله ، تقدير از 40 مدافع سلامت تحت عنوان رزمندگان امروز و برنامه هاي متنوع فرهنگي، هنري، ادبي ، ورزشي و مسابقات از جمله برنامه هاي پيش بيني شده به مناسبت چهلمين بزرگداشت هفته دفاع مقدس در شهرستان همدان است.

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 9
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.