مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
24 اردیبهشت 1400 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  بمناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد:
 • ويژه برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس، تجليل از رزمندگان و سربازان شاغل در فرمانداري همدان
 •  

  بمناسبت هفته دفاع مقدس انجام شد:

  ويژه برنامه بزرگداشت هفته دفاع مقدس، تجليل از رزمندگان و سربازان شاغل در فرمانداري همدان

  به مناسبت هفته دفاع مقدس نشستي به رياست فرماندار شهرستان همدان با حضور جانشين فرمانده سپاه انصارالحسين(ع)، رئيس بنياد شهيد و امور ايثارگران شهرستان،جانشين فرمانده سپاه ناحيه و فرمانده حوزه مقاومت بسيج ادارات شهرستان همدان در جمع رزمندگان، سربازان و کارکنان فرمانداري همدان برگزار شد.

  در اين نشست فرماندار شهرستان همدان ضمن گراميداشت چهلمين سال بزرگداشت هفته دفاع مقدس و ياد و خاطره شهداي معزز و امام شهدا گفت : مهمترين نياز انسان سعادت و خوشبختي است که شهداي ما در مکتب امام راحل با علم و ايمان در اين مسير گام نهادند و به کمال رسيدند.

  حسين افشاري افزود : امروز يکي از ضرورتهاي ما تلاش در جهت افزايش کارامدي نظام است که بايد به هر طريق ممکن با توان بيشتر و وقت بيشتر در اين راستا گام برداريم.

  سردار مهدي فرجي نيز در اين نشست ضمن تشريح شرايط جمهوري اسلامي ايران در دوران دفاع مقدس يادآور شد : ما با يک جنگ تحميلي مواجه بوديم که طرف مقابل ما عراق نبود بلکه جنگ بين ايران و استکبار بود .

  جانشين فرمانده سپاه انصارالحسين(ع) همدان با اشاره به برخي از وقايع تلخ و شيرين در دوران دفاع مقدس تصريح کرد : امروز به برکت خون شهدا و هدايت حکيمانه مقام معظم رهبري ايران اسلامي با اتکا به همين مردم قدرتمند در جايگاهي ايستاده ايم که در پاسخ به اقدام بزدلانه و تروريستي بصورت مستقيم مهمترين پايگاه نظامي امريکا را با موشکهاي نقطه زن مورد هدف قرار مي دهيم.

  در ادامه اين مراسم از رزمندگان و سربازان شاغل در فرمانداري همدان تجليل بعمل آمد .