مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
23 اردیبهشت 1400 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  عمليات اجرايي تکميل پروژه موزه بزرگ هگمتانه آغاز شد
 • فرماندار شهرستان همدان با همراهي دکتر حاج بابايي نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي، مدير کل ميراث فرهنگي استان، شهردار همدان و تني چند از مسئولان ضمن بازديد از مخزن و موزه بزرگ هگمتانه خواستار تسريع در تکميل و به بهره برداري رسيدن هر چه سريعتر اين پروژه شدند.
 •  

  عمليات اجرايي تکميل پروژه موزه بزرگ هگمتانه آغاز شد

  فرماندار شهرستان همدان با همراهي دکتر حاج بابايي نماينده مردم همدان در مجلس شوراي اسلامي، مدير کل ميراث فرهنگي استان، شهردار همدان و تني چند از مسئولان ضمن بازديد از مخزن و موزه بزرگ هگمتانه خواستار تسريع در تکميل و به بهره برداري رسيدن هر چه سريعتر اين پروژه شدند.

  حسين افشاري با بيان اينکه همه پروژه هاي مهم ما اکنون در مرکز استان فعال است تصريح کرد : در سه ماهه گذشته سالجاري 350 ميليارد تومان اعتبار براي پروژه هاي ملي شهرستان تامين شده بود که با کمک و پيگيري نمايندگان محترم مردم در مجلس شوراي اسلامي 220 ميليارد تومان به اين مبلغ اضافه شد.

  وي با بيان اينکه هم اکنون پيمانکاران ما با توجه به فعال بودن پروژها در تامين نيروي انساني متخصص با مشکل مواجه شده اند افزود : براي تکميل مخزن و موزه بزرگ هگمتانه 35 ميليارد تومان اعتبار جديد تامين شده است و انتظار مي رود پيمانکار و مجري طرح از همه جبهه هاي ممکن همزمان عمليات اجرايي را پيش ببرد تا هر چه سريعتر به سرانجام برسد.

  عمليات اجرايي مخزن و موزه بزرگ هگمتانه از سال 85 اغاز شده است که با توجه به مشکلات فني و اعتباري به مدت 8 سال متوقف و هم اکنون با اصلاح و تامين اعتبار طرح عمليات اجرايي آن مجددا آغاز و پيش بيني مي شود تا خرداد ماه سال آتي به بهره برداري برسد.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 309
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.