مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
23 اردیبهشت 1400 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان خبر داد :
 • حسين افشاري در ستاد مديريت کرونا شهرستان همدان گفت : ناقضان پروتکلهاي بهداشتي در واحدهاي صنفي، مطب پزشکان و ساير مراکز خدماتي و عمومي ضمن اخطار کتبي،پلمپ و از ادامه فعاليت آنها جلوگيري خواهد شد.
 •  

  فرماندار همدان خبر داد :

  حسين افشاري در ستاد مديريت کرونا شهرستان همدان گفت : ناقضان پروتکلهاي بهداشتي در واحدهاي صنفي، مطب پزشکان و ساير مراکز خدماتي و عمومي ضمن اخطار کتبي،پلمپ و از ادامه فعاليت آنها جلوگيري خواهد شد.

  وي از تشديد نظارت در سطح شهرستان همدان متناسب با محدوديتهاي اعلام شده ستاد ملي و استاني کرونا خبر داد و تصريح کرد : استفاده از ماسک، رعايت فاصله گذاري اجتماعي و به حداقل رساندن هرگونه مواجهه انساني ساده ترين راهکارهاي پيش روي ماست.

  فرماندار همدان با بيان اينکه رعايت دستورالعملهاي بهداشتي در شرايط کنوني يک وظيفه اجتماعي، تکليف شرعي و توجه آحاد افراد جامعه به حقوق يکديگر است افزود : در صورت عدم رعايت پروتکل هاي بهداشتي با شکستي بزرگ در مقابله با ويروس کرونا مواجه خواهيم شد.

  وي اضافه کرد : مراسم، ميهماني و تجمعات خانوادگي از مهمترين کانونهاي آلودگي و انتقال ويروس در سطح شهرستان همدان است که متاسفانه خانوادها با اين رفت و آمدها بيماري و مرگ را براي يکديگر به ارمغان مي برند.

  افشاري يادآور شد : ورود خودرو به آرامستان باغ بهشت همدان تا پايان هفته جاري ممنوع و حداکثر 20 نفر مي توانند در خاکسپاري متوفي حضور داشته باشند.

  وي افزود : با عنايت به تعطيلي مراکز سياحتي و تفرجگاهها تا پايان هفته جاري در آرامگاه بوعلي،آرامگاه باباطاهر، باغ موزه دفاع مقدس، گنجنامه و ساير اماکن گردشگري شهرستان از حضور گردشگران و شهروندان جلوگيري خواهد شد.

  فرماندار همدان تاکيد کرد : شهرداري از همه توان و ظرفيتهاي ممکن براي اطلاع رساني و اقناع عمومي شهروندان در راستاي اشاعه هشدارها و توصيه هاي بهداشتي بهره گيري نمايد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 469
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.