مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
23 اردیبهشت 1400 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  واحد‌هاي صنفي متخلف در همدان پلمب مي‌شوند
 • فرماندار همدان :74تيم بازرسي متشکل از 148نفر، از 962محل بازديد کرده و تذکرات لازم را ارائه کردند
 •  

  واحد‌هاي صنفي متخلف در همدان پلمب مي‌شوند

  فرماندار همدان با بيان اينکه واحد‌هاي صنفي متخلف در رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي پلمب خواهند شد گفت: 74تيم بازرسي متشکل از 148نفر، از 962محل بازديد کرده و تذکرات لازم را ارائه کردند.

  حسين افشاري با تأکيد بر لزوم رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي به ويژه در واحد‌هاي صنفي اظهار کرد: 74تيم بازرسي متشکل از 148نفر، از 968محل بازديد کرده و تذکرات لازم را ارائه کردند.

  وي افزود: به واحدهايي که بايد تعطيل باشند و يا پروتکل‌هاي بهداشتي را رعايت نکرده‌اند، تذکر لازم داده شده و در 24ساعت آينده نيز مورد بازرسي مجدد قرار خواهند گرفت تا در صورت عدم توجه به تذکرات، پلمب شده يا به دستگاه قضايي و هيات تخلفات اداري معرفي شوند.

  فرماندار شهرستان همدان با بيان اينکه حجم بازرسي‌ها از اماکن مختلف از زمان ابلاغ محدوديت‌هاي جديد توسط ستاد استاني مقابله با کرونا، کم‌نظير بوده است، اظهار کرد: واحد‌هاي صنفي، مساجد، زيارتگاه‌ها، بقاع متبرکه، آرامستان‌هاي سطح شهرستان، مهدهاي کودک‌، باشگاه‌هاي ورزشي، نانوايي‌ها، مطب پزشکان، شعب بانکي، ادارات دولتي و مراکز نيمه‌دولتي مورد بازرسي اين 74تيم قرار گرفته است

  .

  وي با اشاره به اينکه همه مکلف هستند دستورالعمل‌ها و پروتکل‌هاي بهداشتي را رعايت کنند از راه‌اندازي کارناوال سلامت به مدت ?? روز در سطح شهرستان خبر داد و گفت: اين کارناوال به منظور حساس‌سازي عموم مردم و اعلام تذکرات لازم در نقاط مختلف شهرستان با پخش پيام صوتي و به صدا درآوردن آژير حرکت مي‌کند.

  افشاري افزود: گشت بازرسي ويژه براي کافه‌ها و چاي‌خانه در سطح شهرستان با حضور بازرس اصناف، نماينده مرکز بهداشت و نماينده فرمانداري تشکيل شده و در صورتي که به اخطار تعطيلي توجهي نکنند، پلمب خواهند شد.

  وي گفت: تمام دستورالعمل‌هاي ستاد استاني مقابله با کرونا پيرامون واحد‌هاي صنفي به اتاق اصناف ابلاغ شده است و اين مجموعه موظف است به اتحاديه‌ها و واحدهاي صنفي زيرمجموعه خود ابلاغ کند.

  فرماندار شهرستان همدان اظهار کرد: هيچ کوتاهي براي رعايت دستورالعمل‌هاي ستاد مقابله با کرونا و رعايت پروتکل‌هاي بهداشتي پذيرفتني نيست و در صورت تخطي از اين مسأله با متخلفان به طور جدي برخورد خواهد شد.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 594
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.