مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
19 فروردین 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون خدمات شهري شهرداري همدان گفت:
 • با توجه به نقاط بحراني شهر طرح بازنگري جمع‌آوري آ‌ب‌هاي سطحي مجدد مورد مطالعه قرار گرفت
 • بازنگري طرح جمع‌آوري آب‌هاي سطحي در همدان

  معاون خدمات شهري شهرداري همدان گفت: با توجه به نقاط بحراني شهر طرح بازنگري جمع‌آوري آ‌ب‌هاي سطحي مجدد مورد مطالعه قرار گرفت.

  وحيد علي‌ضمير ظهر امروز در شوراي هماهنگي مديريت بحران شهرستان همدان با بيان اينکه قرارداد طرح مطالعاتي جمع‌آوري آب‌هاي سطحي در سال ??  بسته شده است اظهار کرد: عمليات مطالعاتي اين طرح تا سال ?? ادامه داشت.

   وي با اشاره به اينکه طرح‌هاي شهري و اندازه جوي‌ها و نهري‌ها در اين طرح به طور کامل در نظر گرفته شده است ادامه داد: در منطقه شهيدچمران، تقاطع رسالت و بلوار ? دي دچار مشکل و آبگرفتگي هستيم بنابراين طرح بازنگري جمع‌آوري آب‌هاي سطحي مجدد مورد مطالعه قرار گرفت

  .

   معاون خدمات شهري شهرداري همدان با تاکيد بر اينکه نقاط بحراني در شهرستان همدان به مشاور طرح اعلام و نسبت به بازنگري اين طرح اقدام شده است گفت: با توجه به محدوديت بودجه قرارداد پروژه تقاطع رسالت امسال بسته شد و با قوت و قدرت در حال انجام است.

   وي با بيان اينکه خوشبختانه اين طرح  پيشرفت فيزيکي ?? درصدي دارد افزود: موانعي بر سر راه بود که با تعامل دستگاههاي ذيربط حل شد.

  علي‌ضمير تأکيد کرد: در حال حاضر يکي از کانون‌هاي بحران ناشي از سيل در شهرستان حل شده که از دستاوردهاي خوب مديريت شهري محسوب مي‌شود.

   وي اشاره به اينکه دغدغه اصلي ما سيل برگردان غربي شهر همدان است تصريح کرد: اين طرح از اهميت ويژه‌اي برخوردار است و تمام دستگاه‌هاي اجرايي بايد نگاه ويژه‌اي  نسبت به اين موضوع داشته باشند.

  معاون خدمات شهري شهرداري همدان در ادامه به يکي ديگر از نقاط بحراني شهر همدان اشاره کرد و گفت: بلوار خليج فارس نيز از ديگر نقاط بحراني محسوب مي‌شود.

  وي با اشاره به اينکه  پنج رودخانه اصلي  شهر همدان را طي مي کند ادامه داد: طول اين رودخانه‌ها ?? کيلومتر است که شهرداري ?? کيلومتر از اين ميزان را پوشش داده است.

   علي‌ضمير با بيان اينکه در بحث نگهداري نيز بخش عمده‌اي از اين رودخانه‌ها لايروبي شده و مديريت شهري نگراني در اين زمينه ندارد بيان کرد: نهرها و جويبارها نيز پاکسازي شده است.

    وي  اولويت کار ما در مديريت شهري لايروبي و پاکسازي در نظر گرفته شده است ادامه داد: اميدواريم امسال در فصل بارش بارندگي بدون هيچ مشکلي سپري خواهيم کرد.

   معاون خدمات شهري شهرداري همدان به حجم پياده رو سازي و پاکسازي جويبارها و نهري ها در امسال اشاره کرد و گفت: مقياس کار با  سال‌هاي ديگه قابل مقايسه نيست.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 132
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.