مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
19 فروردین 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون عمراني فرمانداري همدان :
 • 1911واحد مسکوني از تسهيلات بلاعوض بهره مند شده اند
 • معاون عمراني فرمانداري همدان :

  1911واحد مسکوني از تسهيلات بلاعوض بهره مند شده اند

  معاون عمراني فرمانداري همدان در ستاد هماهنگي مديريت بحران گفت: اعتبارات ابلاغي شهرستان همدان از محل مواد 10 و 12 حدود 10 ميليارد و 300 ميليون تومان اعتبار مبادله شده که از اين رقم دو ميليارد و 250 ميليون تومان براي آب و فاضلاب روستايي، 162 ميليون تومان اداره برق، 550 ميليون تومان راهداري و حمل و نقل جاده اي، چهار ميليارد تومان شهرداري، 250 ميليون تومان شهرداري مريانج، 300 ميليون شهرداري قهاوند، 150 ميليون تومان شهرداري جورقان و 500 ميليون تومان براي بنياد مسکن و روستاهاي حيران و کورکهريز و يک ميليارد و 160 ميليون براي منابع آب و لايروبي کانال ها درنظر گرفته شده است

  .

  رضا زماني با بيان اينکه اقدامات و تسهيلات بنياد مسکن در حال حاضر 9 ميليارد و 300 ميليون تومان کمک هاي بلاعوضي بوده که براي هزار و 423 واحد در شهرستان همدان پرداخت شده است، ادامه داد: 48 ميليارد و 330 ميليون تومان در قالب هزار و 911 واحد مساکن شهري و روستايي در قالب تسهيلات چهار درصد و بازپرداخت 15 ساله ابلاغ شده است.

  زماني تأکيد کرد: جهادکشاورزي نيز بعد از سيلاب سامانه سجاد ثبت کرد و تعداد 607 فقره در کل شهرستان ثبت شده که از اين تعداد 368 پرونده به بانک براي دريافت تسهيلات معرفي شده و 253 پرونده زراعي منتظر تأييد پژوهشگاه فضايي هستند.

  معاون امور عمراني فرمانداري همدان با بيان اينکه 82 ميليارد تسهيلات بلاعوض به استان همدان ابلاغ شده که 11 و 3 دهم به شهرستان همدان اعطا شده که دو ميليارد از اين تسهيلات پرداخت شده است، تصريح کرد: تسهيلات ارزان قيمت نيز ??? ميليارد تومان ابلاغ شده که سهم شهرستان 14.2 ميليارد است که از اين رقم 3.7 دهم از آن پرداخت شده است.

  وي ادامه داد: اقدامات پيشگيرانه در هنگام بارش، چهار مورد بازديد از رودخانه هاي شهرستان، فعالسازي مديريت بحران شهرداري ها، هماهنگي براي مانورهاي زلزله، بازديد از رودخانه هاي عباس آباد، خضر، حيدره، دره مرادبيگ، مانورهاي فرودگاه، راه آهن و کارگروه سيلاب در راستاي مديريت بحران در شهرستان انجام شده است.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 134
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.