مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
19 تیر 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان :
 • نخبگان طيف‌هاي سياسي مختلف کانديدا شوند/ عمل به قانون در صدر امور است
 • فرماندار همدان :

  نخبگان طيف‌هاي سياسي مختلف کانديدا شوند/ عمل به قانون در صدر امور است

   فرماندار همدان حضور پرشور مردم در انتخابات را در گرو حضور سلايق و طيف‌هاي سياسي مختلف دانست و از نخبگان اجتماعي و سياسي استان خواست در عرصه رقابت انتخاباتي حضور داشته باشند.

  حسين افشاري با اشاره به ثبت نام کانديداهاي انتخابات مجلس يازدهم در جمع خبرنگاران اظهار کرد: فرايند اجرايي انتخابات از دهم آذرماه با ابلاغ دستور شروع انتخابات از سوي وزير کشور و استاندار به فرمانداران مراکز حوزه‌هاي انتخابيه آغاز شد.

  وي با بيان اينکه طبق قانون، ثبت نام در هفت روز از هشت صبح تا ساعت 18 انجام مي‌گيرد گفت: از داوطلبان درخواست مي‌کنيم ثبت نام خود را به روزهاي آخر موکول نکنند

  .

  فرماندار همدان با بيان اينکه با ابلاغ شروع کار ثبت نام، شهرستان همدان به عنوان مرکز حوزه انتخابيه همدان و فامنين کار خود را شروع کرده است افزود:‌ اعضاي هيات اجرايي انتخابات نيز به طور همزمان به منظور گذراندن فرايند قانوني از همين امروز معرفي شدند که طبق قانون براي تشکيل اين هيات پنج روز فرصت داريم.

  وي گفت: اعضاي اداري هيأت انتخابات طبق قانون مشخص شده است و منتخبان مردمي هم بر اساس نظر هيات نظارت بر انتخابات تعيين مي‌شوند.

  افشاري با بيان اينکه روند برگزاري انتخابات توسط خود مردم و معتمدان آنها انجام مي‌شود تأکيد کرد: هيات اجرايي و فرمانداري نيز وظيفه برگزاري سالم انتخابات را بر عهده دارند.

  وي حضور پرشور مردم در انتخابات را در گرو حضور سلايق و طيف‌هاي سياسي مختلف دانست و از نخبگان اجتماعي و سياسي استان خواست در عرصه رقابت انتخاباتي حضور داشته باشند