مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
19 مرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان :
 • انگيزه فردي مهمترين عامل موفقيت دانش آموزان در روند تحصيل علم و رقابتهاي علمي چون کنکور است.
 • فرماندار همدان :

  انگيزه فردي مهمترين عامل موفقيت دانش آموزان در روند تحصيل علم و رقابتهاي علمي چون کنکور است.

  حسين افشاري در شوراي آموزش و پرورش شهرستان همدان با بيان اينکه انگيزه فردي  مهمترين عامل موفقيت دانش آموزان در روند تحصيل علم و رقابتهاي علمي چون کنکور است گفت : اهداف،ماموريتها و انتظارات از آموزش و پرورش محدود به موفقيت دانش آموزان در کنکور نيست.

  وي افزود : با برنامه ريزي هاي بعمل آمده در حال تغييرات اساسي در کنکور هستيم تا ضمن حفظ فضاي رقابتي و فعال بودن مستمر موتور محرکه دانش آموزان ساير اهداف آموزشي و پرورشي دانش آموزان محقق بشود.

  فرماندار همدان با تاکيد بر عامل انگيزه فردي به عنوان مهمترين عامل موفقيت دانش آموزان يادآور شد : ساير عوامل هم در کنار اين موضوع مي تواند موثر باشد اما اميد آفريني براي دانش آموزان بسيار با اهميت است.

  افشاري خواستار تلاش براي کيفيت بخشي به آموزش دانش آموزان سطح شهرستان شد و افزود : بايد با نگاه به نخبه پروري، قهرمان پروري، حس اعتماد به نفس بالا و شعار ما مي توانيم به افزايش اميد و انگيزه دانش آموزان توجه ويژه داشته باشيم.

  رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان همدان با تبريک سالروز تشکيل اين شورا به اعضا اظهار کرد : آموزش و پرورش يم امر مهم عمومي و فرابخشي است به همين لحاظ به شکل شورايي اداره مي شود تا از همه ظرفيتهاي موجود براي تحقق اهداف مهم نظام تعليم و تربيت بهره گرفته شود.

  فرماندار همدان با تأکيد بر اينکه مجلس شوراي اسلامي در سال ?? قانوني مبني بر شوراي آموزش و پرورش را تصويب کرد ادامه داد: رياست اين شورا با نماينده عالي دولت در استان و شهرستان است و آموزش و پرورش دبيري شوراي آموزش و پرورش را برعهده دارد.

  حسين افشاري با اشاره به اجراي طرح «هر کارمند، حامي يک فرزند معنوي» توسط کميته امداد امام خميني (ره) خاطر نشان کرد : با توجه به وجود اقشار محروم در سطح جامعه که با مشکلات جدي معيشتي مواجهند توفيقي است تا با اجراي اين طرح بعنوان يک موضوع اعتقادي و داوطلبانه بتوانيم گام برداريم.

  وي افزود : سهميه اي در اين خصوص براي شهرستان پيش بيني شده که با ظرفيت هاي قابل توجهي که در اختيار داريم بايد مشارکت افراد خير را در اين مهم جلب نماييم.

  فرماندار همدان در ادامه به استفاده از ظرفيت بخشداران، دهياران و اهالي روستاها براي جذب در اين طرح اشاره کرد و گفت: در اين طرح ماهانه يک رقم ثابت براي کمک به ايتام زير مجموعه کميته امداد امام(ره) در نظر گرفته مي‌شود.

  وي در پايان تأکيد کرد: علت بيان اين طرح در شوراي آموزش و پروش تعدد همکاران دولت در آموزش و پرورش است و همچنان دانشگاه‌ها و دانشگاه علوم پزشکي جزو دستگاه‌هايي هستند که بيشترين همکار دولت را زير پوشش خود دارند.

  طرح «هر کارمند، حامي يک فرزند معنوي» با هدف حامي‌يابي براي ايتام و فرزندان نيازمند بدون حامي و داراي اولويت در طرح‌هاي اکرام ايتام و محسنين از بين کارمندان رسمي و غيررسمي ادارات و شرکت‌ها، حاميان فعال و نيمه فعال، مشترکان پربازده صدقات و والدين دانش‌آموزان اجرا مي‌شود.

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 142
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.