مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
19 مرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  معاون فرماندار همدان خبر داد:
 • کاهش 13 درصدي تصادفات منجر به فوت در همدان تصادف
 •  معاون فرماندار همدان خبر داد:

  کاهش13 درصدي تصادفات منجر به فوت در همدان تصادف

  معاون امور عمراني فرمانداري شهرستان همدان از کاهش 20 درصدي تصادفات منجر به فوت طي سال گذشته در همدان خبر داد و گفت: وقوع اين نوع تصادفات در9 ماهه امسال در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته کاهش 13 درصدي داشته است.

  رضا زماني دوشنبه 16دي در شوراي ترافيک شهرستان همدان، با اشاره به کاهش تصادفات درون شهري و برون شهري در اين شهرستان اعلام کرد: در سال 97 ميزان تصادفات منجر به فوت در شهر همدان 20 درصد کاهش يافته است.

  وي در ادامه تصريح کرد: طبق برنامه هاي راهبردي مصوب براساس برنامه ششم توسعه، ميزان تصادفات منجر به فوت در شهر همدان در 9 ماهه سال 98 در مقايسه با مدت مشابه سال گذشته ميزان 13 درصد کاهش يافته و اين رقم تا پايان سال با سند توسعه استان هماهنگ خواهد شد.

  زماني خاطرنشان کرد: دستگاه هاي اجرايي مکلف هستند تا پايان سال1400با سند توسعه استان پيش رفته و به آمار مورد نظر در اين سند دست يابند که شهرستان همدان طبق قانون برنامه گام هاي بسيار خوبي برداشته است

  .

  معاون فرماندار همدان درباره ارتقاء فرهنگ کتابخواني و انس با کتاب در شهرستان همدان يادآور شد: با همکاري اداره کل کتابخانه هاي عمومي استان همدان يک دستگاه اتوبوس سيار براي شهرستان همدان تعريف شده که با توجه به کارشناسي هاي صورت گرفته در مکان هاي مشخصي به ارائه خدمات مي پردازد.

  وي با بيان اينکه در حال حاضر 3هزار جلد کتاب «يار مهربان» در شهر در حال گردش است، گفت: با هماهنگي هاي انجام شده پنج نقطه ديگر نيز از خدمات اتوبوس سيار بهره مند خواهند شد که در صورت امکان يک مکان ديگر نيز به اين ليست اضافه مي شود.

  زماني با اشاره به طرح هاي ارائه شده براي ورودي شهر جورقان و کاهش بار ترافيکي منطقه اظهار کرد: شهر جورقان به علت محدوده جغرافيايي خاص خود و همچنين فاصله کم با شهر همدان، از شرايط ويژه اي برخوردار است و بايد با دقت و مطالعه بيشتري به ارائه طرح براي منطقه پرداخت.

  وي با اعلام موافقت درباره ضرورت وجود دوربرگردان و يا زيرگذر براي منطقه افزود: هر گونه نابساماني و ترافيک موجود در شهر جورقان به شهر همدان مربوط بوده و به علت فاصله کم ميدان فرودگاه تا ورودي شهر جورقان کنترل حجم ترافيکي در جورقان از الزامات است.

  معاون فرماندار همدان در پايان از راهداري و پليس راهور خواست تا هرچه سريع تر براي نصب سرعتکاه در روستاها اقدام کرده و در کارگروه ويژه طبق مصوبات براي روستاهاي مذکور سرعتکاه نصب شود.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 489
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.