مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
19 مرداد 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان :
 • بايد بدنبال کاهش گرايش به مواد مخدر باشيم
 • فرماندار همدان :

  بايد بدنبال کاهش گرايش به مواد مخدر باشيم

  فرماندار شهرستان همدان با تاکيد به اينکه بايد گرايش به مواد مخدر را کنترل کرد عنوان کرد: به منظور کاهش تقاضا و پيشگيري بايد بدنبال کاهش گرايش به مواد مخدر باشيم.

  حسين افشاري ظهر امروز در شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان همدان ضمن تسليت شهادت سردار سليماني و همرزمانش و ابراز نارحتي از سقوط هواپيماي اوکرايني اظهار کرد: برخي بعد از حادثه‌ سقوط هواپيما به دنبال تضعيف نيروهاي مسلح به عنوان يکي از نهادهاي اصلي، حساس و تاثيرگذار کشور هستند.

  وي با بيان اينکه برخي به دنبال عقده‌گشايي هستند گفت: ضمن توجه به خطاي فردي رخ داده در اين سانحه، نبايد از خدمات سپاه پاسداران انقلاب اسلامي در اين 40سال اخير غافل شد.

  فرماندار شهرستان همدان با اشاره به اينکه امام (ره) فرموده‌اند «اگر سپاه نبود کشور نبود» و اين موضوع اهميت مسئله را نشان مي‌دهد افزود: هر کسي آگاهانه و غيرآگاهانه در اين وادي قدم بگذارد دشمن را به هدف نزديک مي‌کند، بايد بدانيم که دشمن اصلي و مقصر تمام حوادث جهان اسلام، جبهه مقاومت و ايران، آمريکاست.

  وي از اطلاع‌رساني و انعکاس اخبار به موقع توسط رسانه‌هاي استان طي روزهاي گذشته در ترسيم حماسه بي‌نظير همدان قدرداني کرد و در ادامه با اشاره به عملياتي شمردن ميدان مبارزه با مواد مخدر و لزوم همکاري اعضاي شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر گفت: هر کدام از دستگاههاي عضو اين شورا يک نقش مشخص دارند که عناصر کليدي اين صحنه محسوب مي شوند.

  افشاري با بيان اينکه دستور کار شورا را بجاي ارايه گزارش به ارايه راهکارها تغيير داديم افزود : طبق اسناد بالادستي و بررسي وضعيت شهرستان چهار اولويت در حوزه هماهنگي مبارزه با مواد مخدر پيش رو داريم.

  رئيس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان اضافه کرد : نخستين اولويت کار مردمي است که به منظور کاهش تقاضا و پيشگيري بايد بدنبال کاهش گرايش به مواد مخدر باشيم.

  افشاري با تاکيد به اينکه بايد گرايش به مواد مخدر را کنترل کرد عنوان کرد: تا زماني که نتوانيم زمينه هاي گرايش افراد به مواد مخدر را ترميم کنيم هر چقدر جمع آوري،نگهداري و برخورد با مصرف کنندگان مواد مخدر داشته باشيم باز ادامه مي يابد.

  وي با بيان اينکه لازم است روي يک يا چند محله در همدان تمرکز شود خاطرنشان کرد: در روستاها نيز بايد چند روستا که بيشتر در معرض آسيب هستند بيشتر مورد توجه قرار بگيرد و در حوزه آموزش و مشاوره از افرادي استفاده کنيم که خود در مهارتهاي زندگي موفق و بدون مشکل باشند.

  فرماندار همدان با تاکيد بر نقش خانواده و مدارس در تربيت و گرايش فرزندان به آسيبهاي اجتماعي يادآور شد : گرايش به مواد مخدر صرفا محدود به اقشار کم درآمد نيست و حتي در اقشار مرفه به لحاظ اقتصادي اين آسيب گاهي بيشتر است.

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 129
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.