مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
13 تیر 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  فرماندار همدان :
 • داوطلبان انتخابات مجلس شوراي اسلامي چه برنامه اي براي اجراي بيانيه گام دوم انقلاب دارند.
 • فرماندار همدان :

  داوطلبان انتخابات مجلس شوراي اسلامي چه برنامه اي براي اجراي بيانيه گام دوم انقلاب دارند.

  نشست اختتاميه اولين رويداد ايده هاي برتر انتخاباتي با حضور فرماندار همدان در دانشگاه بوعلي سينا برگزار شد.

  فرماندار شهرستان همدان در اين مراسم با اشاره به ضرورت توجه به بيانيه گام دوم انقلاب گفت : محور اول بحث در اين بيانيه بحث توسعه علم و پژوهش است که نشان از اهميت و ضرورت اولويت دادن به اين مهم در کشور دارد.

  حسين افشاري افزود : بايد ببينيم داوطلبان يازدهمين دوره انتخابات مجلس شوراي اسلامي چه شرايط، توانمندي و برنامه هايي براي اجراي مفاد بيانيه گام دوم انقلاب و اين محورهاي مهم دارند.

  وي با اشاره به ضرورت حضور نخبگان در عرصه رقابتهاي انتخاباتي تصريح کرد : اينکه اعضاي هياتهاي علمي و اساتيد ما چقدر مسئله محور و در اين عرصه پاي کار هستند خودتان قضاوت کنيد.

  فرماندار همدان تصريح کرد : 144 داوطلب در حوزه انتخابيه همدان و فامنين براي انتخابات آتي ثبت نام کردند بايد ببينيم چه کسي مي تواند بيانيه گام دوم انقلاب را اجرايي کند و چه برنامه اي بدين منظور دارد.

  وي افزود : انتخاب کنندگان، انتخاب شوندگان، عوامل برگزار کننده و قانون چهار رکن اصلي انتخابات هستند که قانون رکن حاکم بر وظايف سه رکن ديگر است.

  افشاري با اشاره به اهميت مشارکت حداکثري در انتخابات اظهار کرد : مشارکت در انتخابات از دو منظر مهم است چون مردم هم فرد مورد نظر خود را انتخاب مي کنند و هم مشارکت بالا باعث مقبوليت نظام و افزايش امنيت ملي ما مي شود.

  فرماندار شهرستان همدان درخصوص مراتب بررسي صلاحيت داوطلبان در هيات اجرايي مرکز حوزه انتخابيه همدان و فامنين گفت : صلاحيت هيچ داوطلبي بر اساس گرايش و نگاه سياسي مورد بررسي قرار نگرفته و پاسخ استعلام افراد از مراجع قانوني چهارگانه محور بررسي صلاحيتها در هيات اجرايي بوده است.

  وي در پايان اظهار اميدواري کرد تا با حضور نخبگان و اساتيد محترم دانشگاه در عرصه انتخابات و در نتيجه برگزاري اين رويدادهاي انتخاباتي و طرح ايده هاي برتر شاهد رفع آسيبهاي پيش رو در افزايش کارآمدي در اين حوزه باشيم.

  سازمان بسيج اساتيد طي فراخواني از دانشگاهيان و نخبگان سراسر کشور براي شرکت در نخستين رويداد استارتاپي انتخابات در ايران دعوت کرد که آثار ارسال شده مورد بررسي قرار گرفته و ضمن انتخاب 5 ايده برتر در اين مراسم از نفرات برتر تجليل بعمل آمد.

   

   

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 206
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.