مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
8 اسفند 1398 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  قدرداني آيت الله شعباني از مسئولان امنيت شهرستان همدان
 • نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان: يکي از معروفها در فضاي انتخابات بي طرفي متوليان است
 • قدرداني آيت الله شعباني از مسئولان امنيت شهرستان همدان

  نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان:  يکي از معروفها در فضاي انتخابات بي طرفي متوليان است

  نماينده معزز ولي فقيه در استان و امام جمعه همدان با حضور در فرمانداري همدان در جلسه شوراي تامين شهرستان و کميته امر به معروف و نهي از منکر فرمانداري  حضور يافت.

  آيت الله شعباني با حضور در جلسه شوراي تامين از تلاشهاي مسئولان امنيت شهرستان همدان تشکر و قدرداني کرد .

  وي در ادامه با حضور در کميته امر به معروف و نهي از منکر فرمانداري شهرستان همدان گفت : يکي از علل افول جامعه اسلامي ترک فريضه امر به معروف و نهي از منکر است .

  نماينده ولي فقيه در استان افزود: خداوند در صفات مومنان به اين نکته اشاره فرموده که مومنان امر به معروف مي کنند و اين نشان از اين مي دهد که مومنان نسبت به يکديگر ولايت دارند .

  امام جمعه همدان اضافه کرد : منظور از ولايت داشتن همان مسئوليت است که از جانب شريعت به اشخاصي که از شرايط لازم برخوردارند سپرده مي شود .

  آيت الله شعباني موثقي تصريح کرد : مومنان در جامعه اسلامي هم در قبال خود و هم نسبت به ديگران بايد حس مسئوليت داشته باشند و تا حد ممکن نگذارند کسي به سمت گناه برود.

   وي با بيان اينکه بايد به اين مسئله جدي تر ورود کنيم افزود : 7 يا 8 جلسه ستاد امر به معروف در سالجاري برگزار کرديم و بنا داريم از ظرفيت اين ستاد بيشتر و بهتر استفاده شود.

  نماينده ولي فقيه در استان با اشاره به فعاليت کميته ها و شوراي امر به معروف در دستگاههاي اجرايي يادآور شد: زحمات زيادي کشيده شده و کارهايي نيز در دست انجام است اما بايد تلاش کنيم تا امر به معروف و نهي از منکر را عملا محقق کنيم.

  وي افزود : يکي از معروفها در فضاي انتخابات حفظ بي طرفي متوليان است چون تضييع حقوق ديگران حق الناس است و متوليان انتخابات بايد به اين موضوع توجه کافي داشته باشند.

  آيت الله شعباني تاکيد کرد : امر به معروف و نهي از منکر جنبه بازدارندگي و رفعي دارد و به کمک شوراهاي امر به معروف در ادارات نيز بايد جنبه پيشگيري داشته باشد.

  وي افزود : آمران به معروف بايد مانند چشمان بينا در سطح جامعه عمل کنند و در برخورد با مصاديق منکر که ممکن است علت آن در افراد مختلف متفاوت باشد هوشمندانه و با شناخت کافي وارد عمل بشوند.

   

   

   

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 75
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.