مناسبت ها
     
تبلیغات
 
 
تاریخ و ساعت
 
8 اسفند 1399 
 
 
به پایگاه اطلاع رسانی فرمانداری شهرستان همدان خوش آمدید. روابط عمومی فرمانداری شهرستان همدان. شماره سامانه پيام كوتاه فرمانداري شهرستان همدان 30006399 مي باشد.

(GMT) / (Tehran) 

 

 
 »  اخبار  »  اخبار فرمانداري  »  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي خبر داد :
 • اجراي 12 طرح بزرگ با مشارکت وزارت دفاع و 4 پروژه شهري با مشارکت قرارگاه خاتم در همدان
 • نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي خبر داد :

  اجراي 12 طرح بزرگ با مشارکت وزارت دفاع و 4 پروژه شهري با مشارکت قرارگاه خاتم در همدان

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي گفت: اجراي 12 طرح و پروژه بزرگ عمراني، توليدي و سازندگي با مشارکت و سرمايه‌گذاري وزارت دفاع و نيروهاي مسلح در مناطق مختلف اين استان آغاز شده است.

  «حميدرضا حاجي‌بابايي» در جمع دهياران و شوراهاي اسلامي بخش مرکزي همدان افزود: تحقق اين اقدام نقش بسيار مهم و قابل توجهي در تسريع روند رشد و توسعه همه جانبه و پايدار استان در راستاي خدمت رساني بهينه و مطلوب به مردم اين منطقه دارد.

  وي از اجراي 4 پروژه بزرگ شهري با مشارکت قرارگاه خاتم در همدان خبر داد و اضافه کرد :توسعه زيرساختهاي شهرکهاي صنعتي و کشاورزي، تامين قير رايگان، اشتغال و بودجه ويژه مناطق کم برخوردار در حاشيه شهر ها و روستاها در بودجه 1400 بطور ويژه اي مورد توجه و تغيير قرار گرفته است.

  وي همچنين با اشاره به ادغام شرکت هاي آب و فاضلاب شهري و روستايي توسط وزارت نيرو،  اظهار داشت: اجراي اين طرح موجب تسهيل روند خدمت رساني به مشترکان روستايي با توجه به تجميع اعتبارات و برنامه ريزي منسجم در زمينه اراده خدمت به مناطق روستايي همگام با شهرها داشته است.

  حاجي بابايي با اشاره به اقدامات انجام شده توسط شرکت آب و فاضلاب استان همدان در حوزه ايجاد شبکه هاي جمع آوري فاضلاب، گفت: نيروگاه برق شهيد مفتح، پتروشيمي هگمتانه و در آينده پتروشيمي ابن سينا نيز از پساب تصفيه شده استفاده مي کنند

  .

  وي با بيان اينکه ساماندهي فاضلاب روستاهاي بالا دستي سد اکباتان و مسير گردشگري امامزاده محسن از اولويت خاصي برخوردار بود گفت اظهار داشت: با اجراي شبکه در اين مناطق و احداث مجتمع هاي آبرساني بسياري از مشکلات روستاهاي ما براي هميشه حل خواهد شد.

  وي با اشاره محدوديت بودجه هاي استاني براي انجام طرح هاي مورد نياز تصريح کرد: با پيگيريهايي که انجام داديم مشکل برق سيمين و انجلاس هم حل شد و مسيرهاي گردشگري روستايي ما از جمله ابرو،امامزاده محسن و سد اکباتان بايد مثل خيابان از روشنايي دايم برخوردار باشد.

  نماينده مردم همدان و فامنين در مجلس شوراي اسلامي خاطرنشان کرد: بودجه سال آينده کشور به دلايل مختلف داراي ويژگي هاي خاصي است و با تمام بودجه بندي سال هاي گذشته تفاوت دارد.

  حاجي بابايي افزود: خاص بودن بودجه 1400 ناشي از تحريم هاي اقتصادي و موقعيت ويژه‌اي است که کشور در آن قرار دارد.

  عضو کميسون تلفيق مجلس شوراي اسلامي تصريح کرد: تلاش دولت و مجلس بر اين معطوف است تا بودجه سال 1400 موجب رشد و ارتقاي شاخص هاي اقتصادي از جمله ضريب جيني، تورم، اشتغال، سرمايه گذاري و بهره وري شده و پاسخگوي نياز  کشور هم باشد.

  وي از مديران دستگاه هاي اجرايي خواست موارد و موانع موجود بر سر راه پروژه هاي ملي و استاني را به موقع اطلاع رساني کنند تا مجمع نمايندگان بتوانند ضمن پيگيري تغييرات لازم را در رديفهاي بودجه لحاظ کنند.

   

  عکس های مرتبط
                       
   
   ارسال به دوستان  |   | دیدگاه شما | 0 نظر   تعداد بازدیدکنندگان این صفحه : 234
  بازگشت
   

   
      
   

  سایت استانداری همدان  |   ارتباط با ما  |   جستجو  |   RSS

  کلیه حقوق محفوظ و متعلق به استانداری همدان می باشد.
  استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.