اخبار فرمانداري
1398/03/11
 • معاون برنامه ريزي و توسعه فرمانداري شهرستان همدان

  تشکيل شوراي مهارت شهرستان در راستاي آموزش، هدايت و توازن صحيح منابع انساني
 • معاون برنامه ريزي و توسعه فرمانداري شهرستان همدان

  تشکيل شوراي مهارت شهرستان در راستاي آموزش، هدايت و توازن صحيح منابع انساني

  معاون برنامه ريزي و توسعه فرمانداري شهرستان همدان با اشاره به نقش فني حرفه اي شهرستان همدان در ايجاد فضاي کار و رونق توليد و مسئوليت خطير اين اداره در آموزش مهارت گفت : تشکيل شوراي مهارت شهرستان در راستاي آموزش، هدايت و توازن صحيح منابع انساني درمشاغل بسيار مهم است .

  فائزه ساداتي در اولين جلسه شوراي مهارت شهرستان همدان تصريح کرد : پس از اطلاع رساني گسترده از ظرفيت آموزش مهارت فني حرفه اي شهرستان در 5 مرکز ثابت و 108 آموزشگاه آزاد در 27 رشته براي فرزندان و متقاضيان استفاده شود .

  وي افزود : فني حرفه اي شهرستان همدان در نظر دارد براي فارق التحصيلان مهارت آموزي مسابقاتي از جمله استارت آپ، تجهيزو راه اندازي، هتل داري، گردشگري با عنوان طرح تکاپو برگزار کند .

  معاون برنامه ريزي و توسعه فرمانداري شهرستان همدان با اشاره به پيشينه و خوشنامي صنعت چرم همدان در بازار کشور تصريح کرد : برنامه تفاهم نامه اي را با دو شرکت بزرگ توليد و عرضه مسنوجات چرمي کشور با هدف توليد انبوه صنايع چرم همدان را داريم .

  وي در پايان خواستار بررسي و آموزش هاي متناسب با نياز بازار در فني حرفه اي به جوانان جوياي کار شد و تاکيد کرد : شاخه مهارت آموزي چرم همدان در فني حرفه اي به صورت ويژه اي ديده شود .