اخبار فرمانداري
1397/12/21
 • معاون عمراني فرمانداري شهرستان همدان :

  برپايي45غرفه عرضه ميوه شب عيد در شهرستان همدان
 • معاون عمراني فرمانداري شهرستان همدان :

  برپايي45غرفه عرضه ميوه شب عيد در شهرستان همدان

  معاون عمراني فرمانداري شهرستان همدان در جلسه اي به منظور هماهنگي و جانمايي غرفه هاي ميوه شب عيد گفت : قبل و بعد از ايام تعطيل عيد نوروز ميوه تنظيم بازار با نرخ دولتي در مراکز مشخص توسط مباشران توزيع خواهد شد .

  وي از برپايي45غرفه عرضه ميوه شب عيد در شهرستان همدان خبر داد و خاطر نشان شد: شهرستان همدان سبقه خوبي در هماهنگي بين سازماني و توزيع ميوه تنظيم بازار شب عيد در سال هاي گذشته دارد.

  رضا زماني از حضور بازرس براي همه غرفه هاي توزيع ميوه شهرستان خبر داد و تصريح کرد : سازمان صمت، اداره اماکن و فرمانداري نيز به صورت مکرر از روند توزيع و عرضه ميوه ها بازرسي خواهند کرد .

  اين مقام مسئول ادامه داد : اطلاع رساني محل برپايي غرفه ها به مردم بسيار با اهميت است و اداره تعاون روستايي در اين زمينه دقت ويژه اي داشته باشد .

  زماني با بيان اينکه 500 تن پرتقال و 280 تن سيب از مرغوب ترين محصولات داخلي براي شهرستان همدان پيش بيني شده است تاکيد داشت : بايد برنامه اي پيش بيني شود تا صف انتظار خريد مردم از غرفه هاي عرضه ميوه به حداقل برسد .

  مسعود سعيدي توانا رئيس اداره تعاون روستايي شهرستان همدان نيز با اشاره به تامين ميوه مورد نياز شهرستان گفت : 28 غرفه به اتحاديه، 7 غرفه به تعاون روستايي، 5 غرفه به شهرداري و 5 غرفه توزيع ميوه شب عيد به شهرهاي قهاوند مريانج و جورقان اختصاص داده شده است .