اخبار فرمانداري
1399/10/20
 • اطلاعيه

  با عنايت به ضرورت رعايت دستورالعملهاي بهداشتي و تسهيل در امور مراجعان فرمانداري همدان، از روز شنبه 20 ديماه 99 درخواست مجوز ترددهاي ضروري صرفا بصورت الکترونيک از متقاضيان اخذ مي گردد.
 •  

  بسمه تعالي

   

  _ با عنايت به ضرورت رعايت دستورالعملهاي بهداشتي و تسهيل در امور مراجعان فرمانداري همدان، از روز شنبه 20 ديماه 99 درخواست مجوز ترددهاي ضروري صرفا بصورت الکترونيک از متقاضيان اخذ مي گردد.

   

  _ متقاضيان محترم که نياز به مجوز تردد ضروري از شهرستان همدان به ساير شهرستانها ( با وضعيت نارنجي و قرمز ) دارند با مراجعه به درگاه اينترنتي به نشاني

   

  www.hamedan-taradod.ir

   

  نسبت به ثبت درخواست و مستندات خود اقدام و کد رهگيري دريافت نمايند.

   

  _اطلاعات بارگذاري شده از سوي فرمانداري بررسي مي­ گردد و حداکثر پس از 24 ساعت مراتب تأييد يا رد درخواست براي متقاضيان از طريق پيامک ارسال خواهد شد.

   

  با توجه به دستورالعمل ستاد ملي کرونا مجوز ترددهاي ضروري در چهار گروه پزشکي، قضايي، اداري و خدماتي و صرفا با ارايه مدارک معتبر صادر مي گردد.

   

  _ در ساير مواردي که امکان تردد و انجام امور متقاضي با استفاده از وسايل نقليه عمومي ميسر باشد مجوز تردد صادر نخواهد شد.

   

  _ مجوز تردد صرفا براي عزيمت به شهرستانهاي با وضعيت نارنجي و قرمز صادر مي گردد و تردد ضروري بين شهرستانهاي با وضعيت زرد بلامانع است.

   

  --  جهت اطلاع از وضعيت شيوع کرونا (زرد،نارنجي و قرمز ) هر شهرستان با فرمانداري شهرستان مقصد تماس بگيريد.

   

  _  تردد شبانه از ساعت 21 الي 4 بامداد در شهر همدان همچنان محدوديت دارد و متقاضيان ترددهاي ضروري مي توانند از طريق همين سايت نسبت به ثبت درخواست،ارايه مستندات و دريافت مجوز اقدام نمايند.

   

  - محدوديت‌هاي تردد شامل خودروهاي عمومي، امدادي، درماني و تاکسي‌ها نمي شود.

   

  روابط عمومي فرمانداري شهرستان همدان