اخبار فرمانداري
1398/11/05
 • پيشرفت فيزيکي 98 درصدي خانه اميد بازنشستگان همدان

  فرماندار همدان از پروژه در حال احداث خانه اميد بازنشستگان همدان بازديد کرد .
 • پيشرفت فيزيکي 98 درصدي خانه اميد بازنشستگان همدان

  فرماندار همدان از پروژه در حال احداث خانه اميد بازنشستگان همدان بازديد کرد .

  فرماندار شهرستان همدان با همراهي مديران شرکتهاي خدمات رسان و شهرداري منطقه از پروژه در حال احداث خانه اميد بازنشستگان همدان بازديد کرد و نشستي در خصوص ارايه انشعابات مورد نياز در حاشيه اين بازديد انجام شد.

  فرماندار همدان در اين نشست با قدرداني از مساعدتهاي شهرداري همدان در تخفيف عوارض اين طرح گفت : از دستگاههاي خدمات رسان نيز انتظار مي رود با عنايت به انتفاع بازنشستگان همراهي لازم را داشته باشند تا شاهد بهره برداري هر چه سريعتر ان باشيم.

  حسين افشاري افزود : اين طرح تا کنون با برخورداري از اعتبارات ملي به پيشرفت 98 درصدي رسيده و با بهره برداري از آن خدمات قابل توجهي به بازنشستگان ارايه خواهد شد.

  خانه اميد بازنشستگان به مسحت تقريبي 630 متر مربع، جنب باغ ايراني با همت کانون بازنشستگان همدان در حال احداث است . بخشهاي اداري،کتابخانه، مراقبتهاي پزشکي، کلاسهاي آموزشي و کافي شاپ از جمله قسمتهاي پيش بيني شده در اين طرح است.

  خانه اميد بازنشستگان همدان در صورت برقراري انشعابات در دهه فجر سالجاري آماده بهره برداري خواهد بود مدير عامل توزيع برق استان، مديران شرکتهاي آب و فاضلاب، گاز و شهرداري منطقه در خصوص واگذاري هر چه سريعتر اين طرح در اين بازدي قول مساعد دادند.